Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda Filomuz Basında Biz Mezunlarımız İnsan Kaynakları Faaliyetlerimiz Gezi & Tanıtım Uçuşu Havadan Fotoğraf ve Film Çekimi Gezi Uçuşları Hava Takip & Gözetleme Güvenlik ve Askeri Amaçlı Kullanım Sahil Güvenlik Satış Auto-Gyro Microair Avionics TL-Ultralight Aircreation Eğitim FG Air Uçuş Okulu FG Akademi Teknik Destek Bakım Hizmeti Yedek Parça Servis Bültenleri Dokümanlar Uçuş Hazırlığı Türkiye ICAO Kodları Türkiyedeki Pistler Türkiye'deki Apronlar Türkiye'deki Havaalanları Türkiye Havayolları Haritası Uçuş Planı Formu Kule Telsiz Frekansları Canlı Hava Trafik Takibi Galeri Foto Galeri Video Galeri S.S.S Ultralight Hava Aracı (ÇHHA) hakkında Gyroplane Hava Araçları Hakkında İletişim Merkez Ofis Edremit Uçuş Okulu ve Bakım Merkezi Çatalca Uçuş Tanıtım Merkezi Görüş ve Önerileriniz
Aircreation

   

 

 
 
1982 yılında Ardèche'de kurulan Fransız ultralight üreticisi firma, ülkemizde daha çok microlight adı ile tanınan delta kanat hava araçları pazarında dünya lideri konumundadır. Aircreation firması kurulduğu günden bu yana 7000 adetin üzerinde microlight üretimi ve satışı gerçekleştirmiştir. Aircreation'ın başarısı, uzun yıllar boyunca edinilen bu tecrübenin ve sürekli gelişen kalite anlayışının ürünüdür.

 
Havacılık tutkunlarının en keyifli ve heyecan verici hava aracı olarak tanımladıkları microlight araçlar, sportif hava araçları arasında en bilinenleridir. Microlight hava araçlarının ise en tanınmış markası Aircreation ve modelleridir. Aircreation markalı araçların nefes kesen dizayn ve performansının arkasında firmanın kalite ve güvenlik sloganı bulunmaktadır. Aircreation'ın bu sıradışı performansı bir çok uluslararası yarışmada Aircreation markasına rekorlar kazandırmıştır. Uluslararası Havacılılık Federasyonu (FAI) tarafından resmi olarak onaylanan rekorlar arasında, en fazla sayıda dünya rekoru Aircreation'a aittir. 

 

 
 
Nefes kesen microlight deneyimi için Aircreation modellerini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 
                    
TANARG                                SKYPPER
 
Her hakki saklidir. ©